ONLINE REZERVACE

Tel.: 581 112 123

VEŘEJNÉ SAUNOVÁNÍ

01.06.2018

OD 1.6.2018 JE ZRUŠENO VEŘEJNÉ SAUNOVÁNÍ !! ...

Prázdninový provoz Welly omezen!!!

01.06.2018

od 1.7.2018 do 31.8.2018 PROVOZ WELLY SPORT RELAX A WELLY FIT OD 15:00 -...

Další služby

Aqua Baby Club Hrošík - Kojenecké a batolecí plavání

www.clubhrosik.cz

Voda, stejně jako ostatní přírodní živly, nás ve svých podobách doprovází po celý náš život. Je to důležitá součást našeho života a proto nás přitahuje a zároveň v nás vzbuzuje respekt. Každý novorozenec a každé dítě má kladný vztah k vodě, protože mu připomíná nitroděložní prostředí, ve kterém byl obklopen vodou plodovou. Až na výjimky miminka vnímají koupání pozitivně a radostně.

Pozitivní a kladný vztah k vodě je v prvních týdnech života zcela přirozený. Pokud se však neudržuje a nerozvíjí, postupně zaniká a kolem šestého až osmého měsíce života zcela vymizí. S miminkem můžete začít „plavat“ již po zhojení pupečníkové jizvy, ale vhodnější je s touto aktivitou začít až po ukončení šestinedělí (plavání ve vanách). V našem AquaBabyClubu začínáme plavat s kojenci od 6. měsíce života.

Proč se rozhodnout pro „plavání“ kojenců a batolat?

V plodové vodě se dítě vyvíjí 9.měsíců. Nitroděložní život mu nabízí teplé, měkké a bezpečné prostředí, kdy vnímá tlukot matčina srdce, její hlas. Navíc maminčina chůze ho příjemně kolébá. Po narození se toto vodní, klidné, tmavé prostředí dosti radikálně změní a je pak na rodičích a odborném personálu nemocnice, jak mu tuto změnu ulehčit a jak mu co nejlépe připomenout pobyt v maminčině bříšku.

Přínosy:

HRÁNÍČKO S HROŠÍKEM ZDARMA!!! (skákací hrad, trampolína, skluzavka, motorické hračky, domeček...)

úterý - středa -  čtvrtek 15-18:00 hodin

 

Masážní studio

nabídka masáží - dle objednávky 725 167 481

 

Kadeřnické  a nehtové studio MAY

V prostorách wellness můžete využít služeb profesionálních kadeřnic a manikérky v moderním kadeřnickém a nehtovém studiu.

Využíváme veškeré dostupné vlasové kosmetiky, různé moderní techniky a kadeřnické postupy. Naše kadeřnice se pravidelně školí a vzdělávají na školeních a prezentacích novinek, které se teprve začínají dostávat do praxe. Zkušené kadeřnice pro Vás najdou slušivý účes a doporučí Vám vhodné barvy pro Váš typ. V salonu May využíváme pouze tu nejkvalitnější vlasovou kosmetiku, vždy s ohledem na typ Vašich vlasů. Vždy záleží na přání zákaznic.

Z nabízených služeb si vybere každý:

Ida Chmelařová - 773 319 408
Iveta Pavláková - 721 983 074
Lucie Tomášková - 774 128 659 - modeláž nehtů

 

Kosmetické & Lashes studio Relax

Kosmetické a Lashes Studio Relax

Profesionální ošetření pleti v kosmetickém studiu je nezbytným doplňkem pravidelné domácí péče.

Vyzkoušejte sami na vlastní kůži profesionální péči a nechte hýčkat svoji pleť v rukou profesionálek. Studio nabízí kromě klasických kosmetických služeb i další, jako je například prodloužení řas, ošetření thermage, laserovou lipolýzu, trvalá epilace a radiofrekvenční lifting či bělení zubů.V kosmetickém salonu můžete využít těchto služeb:

Kontakt:


Barbora Breklová -  777 258 047


https://www.kosmetika-relax.eu

Fotogalerie

Akční nabídka